שילוח בינלאומי | שילוח אווירי
התקשרו עכשיו ‎03-974-3030
      המשך >

רוצה לקבל הצעת מחיר?

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם
שלח
רכבים ביבוא אישי

הובלה אווירית

מטוס.jpg

כיום יש את האפשרות לשלוח רכוש או סחורות על ידי הובלה אווירית, דרך זו בימינו היא ללא ספק הדרך המהירה ביותר לשלח מטענים מנקודה לנקודה. העלויות של הובלה אווירית מתחלקות לשני גורמים עיקריים, כשהראשון הוא משקל המטען וכמו כן גודלו של המטען. הגורם השני הוא עלות ההובלה האווירית עצמה. יש כמה דרכים לצמצם את העלויות כמו לדוגמא ניצול שטח האחסון בצורה הטובה ביותר לזה דואגת בדרך כלל חברת הובלה אווירית, כמו כן החברה תדאג גם להוביל את המטען מיעדו. בעזרת הובלה אווירית ניתן להעביר סחורות או רכוש בצורה יעילה ומהירה, אך חשוב להבין שאם מדובר על מטען גדול וכבד הובלה אווירית לא תהיה אפקטיבית, ובעצם לא יהיה אפשרי להוביל את המטען. בדרך כלל במצב כזה המטען ישלח על ידי הובלה ימית. משלוחים של מטענים דרך הים איטיים באופן משמעותי מאשר בדרך של הובלה אווירית.


הובלה אווירית ללקוחות פרטיים


גלובליזציה היא מילה מאוד מתאימה למצב כיום שכן הטכנולוגיה מתקדמת בצורה מדהימה והעולם כולו כאילו התכווץ וניתן להגיע מדינה למדינה על ידי טיסות סדירות. כך גם הצורך לשלח רכוש גדל בצורה מרשימה. כיום בעזרת הובלה אווירית ניתן לשלוח את הרכוש ליעדו בצורה יעילה ומהירה, וכך להקל בעצם על המעבר הלא פשוט בפני עצמו. מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הובלה אווירית אשר תייעל את המעבר בעזרת השירותים הרבים אותם מעניקה כיום חברה בתחום.
חלק מהשירותים אותם יכול לקבל הלקוח הפרטי לדוגמא: החברה תוכל לייעל את האריזה של הרכוש ולייעל את שטחו של המטען עד תום, כמו כן חברת הובלה אווירית תדאג לאסוף את הרכוש מפתח ביתו של הלקוח, ובאותה מידה תהיה אחראית גם להגעת הרכוש עד לפתח הבית החדש ללא פגע. חברת הובלה אווירית תטפל גם בכל מה שקשור למכס ולרשויות אותן יעבור הרכוש בדרך ליעדו.


ייבוא על ידי הובלה אווירית


יותר ויותר חברות יבואניות בוחרות לייבא את סחורתם על ידי הובלה אווירית, בעיקר בשל העובדה שעל ידי הובלה אווירית הסחורה תגיע ליעד המבוקש במהירות וביעילות. כיום לא ניתן לייבא רכבים על ידי הובלה אווירית עובדה זו ברורה אך ניתן לייבא סחורות שונות ומגוונות כמו מוצרי מזון ועוד מוצרים שונים ומגוונים. היתרון במהירות שבה מגיע הסחורה מנוצל לעוד תחומים כמו לדוגמא תחום הרפואה. כיום על ידי הובלה אווירית ניתן להעביר מוצרי עזרה ראשונה ואפילו להציל חיי אדם על ידי תרומת אברים דחופה. אין ספק שגם חברה המייבאת סחורות על ידי הובלה אווירית תזדקק לשירותיה של חברת הובלה אווירית. כאמור כיום חברות רבות רבים מייבאות סחורות ממדינות שונות בעולם, ומייבאות מוצרי מזון בגדים ובעצם כמעט כל דבר אפשרי שאנו נתקלים בו ביום יום.