שילוח בינלאומי | שילוח אווירי
התקשרו עכשיו ‎03-974-3030
      המשך >

רוצה לקבל הצעת מחיר?

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם
שלח
רכבים ביבוא אישי

עמילות מכס

meches.jpg

בשירות של עמילות מכס יש מספר יתרונות, השירות מיועד בעיקר ליבואנים או ליצואנים אשר מעבירים סחורה בין מדינות שונות. רשות המכס היא האחראית על בקרת המיסים אותם נצטרך לשלם בנמלים או בשדות התעופה. נכון יהיה לומר שכל סחורה המגיע ארצה בהכרח תעבור דרך המכס, רשות המכס אחראית על הגבלות או איסורים הקשורים ביבוא או ביצוא מן הארץ. עקב כך ההליך של היבוא הופך למורכב יותר ומסובך מאוד. בהתאם לזאת הוקמו חברות עמילות מכס רבות, שיעודם הוא לעזור לאותו לקוח הבוחר ליבא או ליצא סחורה ארצה או מחוצה לה. חברת עמילות מכס דואגת לנהל את התהליכים הבירוקרטיים בצורה הטובה והיעילה ביותר. תהליך היבוא יצוא הוא תהליך מסובך לכן כיום רוב החברות או היבואנים הפרטיים נעזרים בשירותי עמילות מכס ותוך כדי כך בעצם לייעל את עבודתם


מהו התפקיד של חברת עמילות מכס?

עמילות מכס
נועדה כדי להקל על חייהם של היבואנים והיצואנים השונים אשר צריכים להתמודד מול רשות המכס. חברות עמילות מכס מספקות שירותים נוספים מעבר לשירותי העמילות, החברה תדאג לניירת המלווה את התהליך, כמו כן החברה תדאג גם לביטוחים המתאימים. במקרים מסוימים החברה גם דואגת להיתרים מתאימים מול גופים כמו משרד הבריאות, מכון התקנים, ואפילו משרד התקשורת , כמובן שיש עוד המון גופים וגורמים שחברת עמילות המכס תבצע עבור היבואן או היצואן את המטלות המורכבות וההתמודדות המתישה מול הבירוקרטיה. אין ספק שיש חשיבות רבה לרמת המקצועיות של חברת עמילות מכס, נכון לומר שכל טעות קטנה עלולה לגרום לנזקים אדירים והשלכות עתידיות.


עמילות מכס בעידן הטכנולוגיה

השפעותיה של התפתחות הטכנולוגיה מורגשות כמעט בכל תחום, כך גם המסחר בין מדינות צמח באופן משמעותי. ההשפעה מורגשת גם אצל חברות עמילות המכס, וכיום יותר ויותר חברות עובדות בשילוב עם מערכות מחשוב מתקדמות ומשקיעות מאמץ אדיר להמשיך ולפתח מערכות חכמות יותר. היתרון המשמעותי ביותר מצד הלקוח הנובע מהתפתחות הטכנולוגיה הוא האפשרות להיות מעודכן און ליין, יש גם חברות מסוימות המאפשרות להזמין סחורה דרך הרשת ובזמן אמת. מערכות מידע אלו מוגנות על ידי אנטי וירוס חזקים המעניקים ביטחון ללקוח


עמילות מכס – יבוא ויצוא

לכל אורך ההיסטוריה האנושות עסקה במסחר, בדרך כלל המסחר התקיים באותו אזור או אפילו באותה מדינה. אך כיום אפשר לומר שאנו חיים בכפר גלובלי ללא גבולות לפחות לא מבחינת התפתחות המסחר, כיום סחורות נשלחות ממדינה למדינה בכל רגע נתון. חברות עמילות מכס אשר פרוסות לאורך כל מדינה אשר עוסקת במסחר מחברות בין המדינות. עמילות מכס הוא תחום המחולק לשניים, האחד הוא היבוא, ההגדרה של יבוא היא סחורות המגיעות ממדינות שונות בעולם לשוק המקומי. החלק השני הוא יצוא, ההגדרה של יצוא היא, כאשר סחורות נשלחות למדינה אחרת ונסחרת בשוק המקומי.


לסיכום:

עמילות מכס הוא תחום העוזר ליבואן או היצואן בצורה משמעותית ותורם רבות למסחר תקין. חברת עמילות מכס יעילה ומקצועית יכולה לתרום רבות לחברה או לאדם פרטי המבקש לייבא סחורה ארצה.