שילוח בינלאומי | שילוח אווירי
התקשרו עכשיו ‎03-974-3030
      המשך >

רוצה לקבל הצעת מחיר?

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם
שלח
רכבים ביבוא אישי

שילוח אווירי

avir.jpg

היתרון הגדול שמאפיין שליחת מטענים על ידי שילוח אווירי, הוא ללא ספק האלמנט של המהירות שבו המשלוח מגיע ממדינה למדינה. שילוח אווירי מתאים במקרים מסוימים, העברת מטענים בצורה של שילוח אווירי היא בעלת מגבלות כאלה ואחרות, ולפי כך כשבוחרים להעביר מטענים באמצעות שילוח אווירי יש לקחת בחשבון שעל המטען להיות בעל משקל קל יחסית וכמו כן מידותיו צריכות להיות קטנות באופן יחסי למשלוח בספינת משא המסוגלות להעביר מטענים ענקיים. אותן ספינות משא מסוגלות האמנם לשאת משקלים עצומים אך זאת על חשבון הזמן הארוך שייקח למשלוח. ישנם עוד שירותים נוספים אותם מעניקה חברה המתמחה בתחום של שילוח אווירי. החברה תדאג לטפל בכל הבירוקרטיה הכרוכה במשלוח, כמו כן החברה תעמוד מול גופים כמו לדוגמא המכס תטפל בכל הניירת ותדאג לשחרר את הסחורה בהקדם האפשרי. אין ספק שכיום כדי להעביר סחורה כדי לשכור את שירותיה של חברה הנותנת שירותים של שילוח אווירי.


חברות שילוח אווירי


כאמור שירות של חברות שילוח אווירי, הוא כמעט תמיד הכרחי כשבוחרים להעביר סחורה או ציוד אישי בין מדינות במהירות וביעילות המאפיינת את השירות. כיום חברות המספקות שירותי שילוח אווירי, מעניקות שירותים רבים מעבר לשילוח האווירי עצמו. כמו לדוגמא: חברות שילוח אווירי דואגות למשלוח שיגיע עד לדלתו של הלקוח כמו כן הן גם יאספו את הסחורה או את הציוד מפתח דלתו של הלקוח. כמו כן חברות שילוח אווירי יבטחו את תכולתו של המשלוח מרגע האיסוף ועד לרגע בו המשלוח יימסר למזמין השירות. כמעט כל חברה בתחום מאפשרת מעקב און ליין, כך שהלקוח יכול להתעדכן כל רגע שרק יחפוץ בסטאטוס של המשלוח. נתון זה מקנה ללקוח את ביטחון, ומעבר לכך לאיש העסקים שיכול להתחייב כלפי לקוחותיו על המועד שבו תגיע הסחורה.


עוברים דירה עם שילוח אווירי


אפשר לומר שכיום כמעט כל חברה בתחום של שילוח אווירי מעניקה שירותים של העברת דירה ממדינה למדינה. לעבור דירה בין מדינות זהו תהליך המורכב מאין ספור גופים שונים וההכנות לקראת המעבר הם מרבים ומסובכים לאין שיעור. חברת שילוח אווירי, מטפלת בלקוחות העוברים דירה לכל אורך תהליך ובכך מקלה מאוד על המעבר כולו. כמו כן ניתן לקבל היום מהמון חברות שילוח עזרה באריזה, והרבה פעמים היא גם תדאג לפירוק התכולה. בכל מקרה חברת שילוח אווירי מבטחת את המטען, אין ספק שדרך זו של שילוח אווירי, מעניקה שקט וביטחון ללקוח השוכר את השירות, שכן הוא גם יכול לעקוב בזמן אמת דרך הרשת אחר התכולה וכל זאת בידיעה שהתכולה מגיעה ליעדה במהירות רבה ומבלי שיצטרך לשחרר אותה מהמכס. אין ספק שילוח אווירי כיום זו דרך נפוצה ביותר להעביר דירה זאת בגלל היתרונות הרבים הטמונים בשילוח אווירי.