שילוח בינלאומי | שילוח אווירי
התקשרו עכשיו ‎03-974-3030
      המשך >

רוצה לקבל הצעת מחיר?

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם
שלח
רכבים ביבוא אישי

שילוח בינלאומי

09042013111240811.jpg

שילוח בינלאומי

לעיתים החיים מזמנים לנו שינויים ומעברים, ואנו נדרשים לערוך שילוח בינלאומי עבור חפצים, ציוד ונכסים שונים אשר ברשותנו ואשר ברצוננו להעביר אל מעבר לים, או שרכשנו מעבר לים ואנו ממתינים להגעתו. שילוח בינלאומי עשוי להיות מלווה בלא מעט חששות: הרי מדובר בציוד רב ערך המסתובב לו בעולם רחוק מהעין העוקבת שלנו, ומי יערוב לשלמותו? לשם כך יש לבחור בחברת שילוח בינלאומי המעניקה שירות אמין ומקצועי לצד מחירים נוחים ויחס אישי.

סיבות לשימוש בשילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי מתייחס למשלוחים גדולים שיש להעביר בין מדינות. משלוחים אלו יכולים לכלול למשל יבוא אישי של רכב, העברת רהיטים כבדים ויקרים ממדינה למדינה, העברה של חפצים רבים אשר מחייבת שימוש בתחבורה ימית או אווירית, רילוקיישן – שהוא למעשה מעבר ממקום למקום בין מדינות כמו מעבר דירה מישראל לארצות הברית או העברת חברה מאירופה לישראל וכיוצא באלה. כל אלו אינם העברות סטנדרטיות והם דורשים שילוח מיוחד כיוון שמדובר במשלוחים חוצי מדינות. במקרים כאלה נדרשת היערכות של שילוח בינלאומי, על כל המשתמע מכך: שילוח של חפצים ונכסים בין מדינה למדינה, כולל סידורי אריזה, הובלה, מכס ובירוקרטיה, ולדאוג שכל החפצים והנכסים יגיעו ליעדם בשלום במועד המתוכנן.

הכנות לקראת שילוח בינלאומי

שילוח בינלאומי דורש הכנה והיערכות:
במקרה של רילוקיישן יש להכין את כל סידורי הנסיעה של המשפחה או אנשי החברה, ולוודא את הגעתם מעט לפני הגעת החפצים או מיד אחריהם. יש להכין ולטפל בניירת ובבירוקרטיה. רילוקיישן דורש טיפול בכל הניירת הקשורה לארץ המוצא וגם לזו הקשורה בארץ החדשה. כאשר מדובר במקרים של יבוא רכב או משלוח של רהיטים וחפצים אחרים מחו"ל אליכם, יש לטפל בניירת הקשורה במטען עצמו כמו סידור רישיונות ותשלומי מכס. רילוקיישן מחייב גם שלב של אריזת החפצים והעברתם למשלוח. חברת שילוח בינלאומי בדרך כלל מסייעת בתחום זה.

סוגי הובלות

כאשר נדרשים לערוך שילוח בינלאומי יש להתאים את סוג המשלוח לסוג ההובלה. ישנם משלוחים הדורשים הובלה ימית, ישנם כאלה שזקוקים להובלה אווירית ולעיתים נדרשת הובלה על היבשה. קיימים מקרים רבים בהם שילוח בינלאומי כולל שילוב של שני סוגי הובלות. למשל יבוא רכב דורש פעמים רבות הובלה ימית של הרכב על גבי ספינת משא והובלה על היבשה של הרכב אל הלקוח, או אל מרכז החברה אליה מגיע הלקוח לאסוף את רכבו החדש. גם רילוקיישן מצריך שילוב של הובלות מסוגים שונים: הובלה יבשתית של החפצים אל נמל התעופה במקרה של הובלה אווירית או אל הנמל בחוף כשמדובר בהובלה ימית. יותר מזה, פעמים רבות רילוקיישן מחייב הובלה יבשתית, הובלה ימית וגם הובלה אווירית, בהתאם לסוג המטען וגודלו.

שילוח בינלאומי – חובת המקצועיות בשירות

כאשר עורכים שילוח בינלאומי, מקצועיות היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר, שכן המקצועיות והאמינות הן תעודות הביטוח של הנכסים והחפצים שלכם. חברת שילוח בינלאומי מקצועית דואגת להעסיק עובדים מובילים מנוסים ומקצועיים אשר יודעים כיצד לטפל בציוד שלכם מבלי שיינזק, שיכולים לעמוד בלוחות זמנים שנקבעו להם ולפתור בעיות ומצבים בלתי צפויים שצצים לפתע ביעילות ובמקצועיות. כמו כן, שילוח בינלאומי דורש העברת ציוד וחפצים, או נכסים שונים כמו רכבים ורהיטים, בנקודות מעבר רבות: נמלים, חברות ספנות, נמלי תעופה, חניונים ועוד. בנוסף, שילוח בינלאומי כולל לא מעט גורמים ואנשים השותפים לתהליך השילוח: חברות ספנות, חברות תעופה, חברות הובלה, נהגים, אורזים, פקידים והמון בירוקרטיה. על מנת לצלוח את תהליך השילוח בין כל המדינות והגורמים, נדרשים רגישות, רצינות, ידע , ניסיון והבנה בתחום, וגם קשרים טובים עם גורמים בינלאומיים מרכזיים רלוונטיים. לכן חובת המקצועיות בשירותי שילוח בינלאומי הינה הכרחית.