שילוח בינלאומי | שילוח אווירי
התקשרו עכשיו ‎03-974-3030
      המשך >

רוצה לקבל הצעת מחיר?

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם
שלח
רכבים ביבוא אישי

שילוח בינלאומי הובלה ימית

הובלה ימית מספקת פתרון יעיל במחירים הוגנים לשילוח מטענים כבדים. חברת שיפינג ישראל תעניק לכם ייעוץ וליווי צמוד משלב התכנון ועד לקבלה הסופית של המטען. 

יש כמה דרכים להוביל מטענים דרך אחת מאוד פופולרית היא הובלה ימית. עוד דרך נפוצה מאוד היא הובלה אווירית, אם נבחר לשלוח מטענים גדולים מאוד סביר להניח שנעשה כך בדרך הימית, גם מטענים של חומרים מסוכנים מומלץ להוביל בהובלה ימית. הובלה ימית מתבצעת על ידי אניות משא המועמסות על ידי מכולות בגדלים שונים מכולות אלו מסוגלות להכיל בתוכן חומרים שונים. הובלה ימית היא דרך יחסית זולה יותר מהובלות מקבילות ובדרך כלל דרך משתלמת יותר לפחות מהבחינה הכלכלית. יש כיום אין ספור חברות המתמחות בסוגי ההובלות השונות, לכן אפשר לבדוק כמה חברות ולהתרשם מהצעותיהן. נקודה חשובה היא העובדה שדרך הובלה זו היא ארוכה יותר בדרך כלל ברוב ההובלות המקבילות לכן יש לקחת זאת בחשבון בטרם הוחלט על הובלה ימית.


מתי נבחר הובלה ימית ?


כמובן שיש כיום המון דרכים להעביר סחורות, ונשאלת השאלה מהי הדרך הטובה ביותר להובלה הספציפית, הרי לא כל הובלה זהה אחת לשנייה, יש הובלות מורכבות יותר לדוגמא הובלה של חומרים מסוכנים, יש הובלות קטנות יותר, ויש הובלות שלא ניתן להעביר בדרך אחרת מלבד הובלה ימית. לכן לפני הובלה ימית יש להביא בחשבון כמה גורמים עיקריים כמו גודל הסחורה, האם הסחורה המסוימת הזאת היא דחופה או שניתן להעבירה ללא לחץ זמנים מיוחד. יש חברות אשר שולחות את המטענים שלהם באופן תדיר מאוד, אם הוחלט להוביל את הסחורה על ידי הובלה ימית יש לבדוק האם החברה מבצעת הובלה ימית ישירה או שיש בדרך עצירות המעכבות באופן משמעותי את הגעת המשלוח.


הובלה ימית, מה צריך לדעת ?


בשנים האחרונות הוקמו יותר ויתר חברות אשר מתמחות בהובלה ימית. עקב כך נוצר מצב שהשוק מלא בחברות חדשות, כשלחלק מהן אין עדיין את הניסיון של החברות הוותיקות המספקות שירותי הובלה ימית, כבר עשרות שנים.

מספר טיפים לפני שמזמינים הובלה ימית:
  • קבלו מספר הצעות מחיר שימו לב אם תקבלו הצעה נמוכה בהרבה מיתר ההצעות, לא להתפתות ולהסכים לקבל את השירות של אותה חברה לפני שכל השאלות נשאלו והכל ברור.
  • מומלץ לקבל חוות דעת מלקוחות בעלי ניסיון מול חברת ההובלה ימית הנבחרת, ולבדוק האם חברת ההובלות עמדה בציפיות ובהבטחות.
  • לאחר שנבחרה חברת הובלות ימית שתבצע את המשלוח עבורנו יש לקבל מהחברה עותק של תעודת המשלוח כדי שיהיה גם ללקוח את האפשרות לעכב אחר המטען.
  • יש למדוד את המטען המיועד לשליחה ולהשוות בין נפח המטען שמדדה החברה לבין הנפח הנמדד על ידי הלקוח.
אין ספק הובלה ימית היא דרך יעילה ובטוחה להעברת מטענים גדולים אך חשוב להיות מסודרים ולעקוב אחר המטען לאורך כל הדרך.

לסיכום:

בהובלה ימית היא סוג של הובלה מבין מבחר עצום של הובלות הקיימות כיום בשוק. הובלה ימית היא הובלה זולה ובטוחה לכן הובלה ימית כל כך נפוצה.