שילוח בינלאומי | שילוח אווירי
התקשרו עכשיו ‎03-974-3030
      המשך >

רוצה לקבל הצעת מחיר?

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם
שלח
רכבים ביבוא אישי

שילוח מטענים

yami222.jpg

התהליך אותו תעשה חברת שילוח המספקת שירותי שילוח מטענים מתחיל בפתח דלתו של הספק ועד ליעד המבוקש של היבואן חברת שילוח מטענים מספקת שירותים רבים ומגוונים הכוללים את איסוף המטען מהספק, החברה אף תטפל בכל הניירת והבירוקרטיה מול המכס אשר נמצא בנמל המוצא, וגם בנמל היעד.

יש כמה דרכים שניתן לבצע שילוח מטענים, עם זה על ידי הובלה אווירית או הובלה ימית ,כאמור החברה תדאג לשחרור המטענים מהמכס אשר בנמל. לאחר שחרור המטען החברה תדאג להובלתו עד לפתח ביתו של הלקוח. עקב תפקידו של איש השילוח הבינלאומי הוא מייצר קשרים עם משלחים ברחבי הנמלים הפזורים בעולם כך תמיד הוא נשאר מעודכן לגבי גורמים היכולים להשפיע על המשלוח בצורה ישירה או עקיפה. רוב החברות של שילוח מטעניםמאפשרים ללקוח להיות מעודכן ברשת לגבי הסטאטוס של המשלוח בכל רגע נתון ובכך מעניקה לו יתרון עצום. חברות שילוח מטענים לרוב תייעץ כיצד לבצע את המשלוח.
יש להבין, שילוח מטענים תלוי בגורמים רבים ושונים:

  • רמת הדחיפות של המשלוח ובאילו תנאים על הסחורה להיות בעת השילוח.
  • יש להדגיש בפני החברה האם המוצר אותו מבקשים לשלוח הוא בעל אורך חיים קצר ואמור להישמר בתנאים מיוחדים.
  • הערך הכספי של הסחורה הוא גורם המשפיע על אופי המשלוח
  • שילוח מטענים מושפע מגודל המשלוח ומשקלו

שילוח מטענים של מזון


כיום אנו יכולים לגשת לסופר, ולהתרשם ממגוון עצום של מזון המגיע אלינו ממדינות שונות בעולם. כמו כן מדינת ישראל בעצמה מייצאת מזון, כמו פירות, ירקות, ובעצם כמעט את כל סוגים המזון. רוב המזון מגיע על ידי שילוח בינלאומי מהנמלים השונים בעולם. חלק מהמזון הנשלח על ידי שילוח מטענים צריך להישלח כשהוא תחת שמירה על המוצר בתנאים מיוחדים כדי לשמור על טריותו של המזון. שילוח מטענים של מזון, הרבה פעמים יבוצע על ידי הובלה אווירית, כשמה שמאפיין את המשלוח מעבר לזמן המהיר בו הוא מגיע זה הכמות והמשקל של המשלוח שבאופן יחסי לשילוח מטענים בהובלה ימית המסוגל לשאת משקלים גדולים בהרבה. גם במקרה של שילוח מטענים של מזון, המשלוח הוא מסובך ומורכב מאוד, כמו כן הוא דורש הרבה כוח אדם למילוי המשימה.
ביטוח של שילוח מטענים


כיום כל חברה המתמחה בתחום של שילוח מטענים , מבטחת את תכולתו של המשלוח. החברות מבטחות גם שילוח מטעניםהמתבצע על ידי שילוח אווירי ובאותה מידה גם את השילוח המתבצע בהובלה ימית. חברה המתמחה שתחום של שילוח מטעניםבדרך כלל מעסיקה סוכן ביטוח מטעמה. ניתן להתייעץ עם החברה ולקבל את כל הנתונים הנדרשים כדי לבטח את שילוח המטענים. כשמבקשים לבצע שילוח מטענים חשוב לעשות ביטוח מתאים לאופי המשלוח. ביטוח מטענים מתאים גם במקרים של שילוח עסקי, וגם במקרים של שילוח פרטי, בכל אחד מהמקרים יש לבטח את המטען.