שילוח בינלאומי | שילוח אווירי
התקשרו עכשיו ‎03-974-3030
      המשך >

רוצה לקבל הצעת מחיר?

מלא את הטופס ונציג מטעמנו יצור איתך קשר בהקדם
שלח
רכבים ביבוא אישי

שילוח סחורות

file_0_big.jpg

כבר בימי קדם אנשים היו מעבירים את הסחורות שלהם בין מדינות, הדרכים שהיו להם להעביר את סחורתם לא היו רבות ומגוונות כמו שניתן למצוא היום. אין ספק שכיום בעולם כולו שילוח סחורות שונות בין מדינות שונות, הוא דבר מקובל מאוד וקורה כל רגע נתון. שילוח סחורות על גבי ספינות משא עצומות או שילוח סחורות באוויר הם רק חלק מהאפשרויות העומדות כיום בפני הלקוח שבוחר לייבא או לייצא סחורות. שילוח סחורות על גבי אוניות משא קיים כבר דורות על גבי דורות אך פעם משלוח בדרך זו היה כלול בתוכו אין ספור של סכנות שונות כמו לדוגמא שודדי ים שהיו נפוצים מכל עבר. בימינו עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן להעביר מטענים בעזרת חברות המתמחות בתחום של שילוח סחורות. חברות אלו מעניקות ערך מוסף למשלוח שכן הן יטפלו במשלוח מתחילת דרכו ועד סופו. חברות של שילוח סחורות נפוצות מאוד כיום בדיוק בשל העובדה שיותר ויותר אנשים בוחרים לשלוח את סחורתם בעזרת שילוח סחורות.


שילוח סחורות במכולות


עם חלוף השנים אוניות המשא פותחו הן מבחינת גודלן והן מבחינת משקל הסחורות אותם הן יכולות לשאת. השלב הבא בהתפתחות שייך למכולות שהומצאו בקנדה ובשנת אלף תשע מאות תשעים וחמש פותחה ספינה מיוחדת שכל יעודה הוא להעביר מכולות בגדלים שונים. שיטה זו של שילוח סחורות על ידי מכולות הפך נפוץ ביותר בעיקר בגלל היתרונות הרבים שניתן להפיק על ידי שילוח סחורות במכולה בין מדינות שונות. את השירות מזמינים גם אנשי עסקים המשלחים את הסחורות או מייבאים סחורות ממדינות זרות, וגם אנשים פרטיים העוברים למדינה אחרת או חוזרים ארצה. על ידי שילוח סחורות במכולות ניתן להעביר גם חומרים מסוכנים או חומרים עדינים. בעזרת שילוח סחורות במכולות ניתן להעביר ציוד כבד במיוחד וגם מטענים גדולים מאוד.


איך בוחרים חברת שילוח סחורות


היום כדי להעביר משלוחים בין מדינות, יש להיעזר בחברה העוסקת בתחום של שילוח סחורות. עם ההתפתחות המסיבית של התחום קמו להן הרבה חברות של שילוח סחורות, וכדי לבחור את החברה המתאימה ביותר יש להתחשב בכמה גורמים עיקריים. חשוב לבחור חברת שילוח סחורות בעלת וותק בתחום של שילוח סחורות. כמו כן חשוב לקבל כמה הצעות מחיר מחברות שונות אך עם זאת חשוב לבחון את המחיר הזול בהרבה. יש לברר מהם הקשרים של החברה עם אותה מדינה ממנה אמורה הסחורה להישלח, חלק מחברות שילוח סחורות מתמחות בתחומים מסוימים ולא תמיד מסוגלת לבצע את סוג המשלוח המתבקש מהלקוח לכן יש לתאם מראש מול החברה מהו אופיו של המשלוח. תמיד טוב לקבל המלצות מלקוחות אשר כבר התנסו מול החברה אותה אנו מבקשים לשכור. כמו בכל תחום בחיים גם בתחום השילוח יש יתרונות מסוימים וחסרונות מסוימים.